Meritek CR106810F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 681ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet8ページ8年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
代替部品
Price @ 1000
Stock
18,066
Authorized Distributors
3
Resistance
681 Ω
681 Ω
681 Ω
Case/Package
0805
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES SMD 681 OHM 1% 1/8W 0805