MCC SMCJ1.5KE9.1CA-TP
1500W 50Ã×A 113.4A 13.4V 8.65V 7.78V 9.55V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
Production
価格と在庫
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
代替部品
Price @ 1000
Stock
32,562
Authorized Distributors
2
Polarity
Bidirectional
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
9.1 V
9.08 V
9.08 V
Clamping Voltage
13.4 V
13.4 V
13.4 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
12.2 A
113.4 A
113.4 A
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
BournsSMCJ7.5CA
116.3A 12.9V 1.5kW 8.33V 7.5V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
onsemiSMCJ75CA
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 75volts 5uA 12.4 Amps Bi-Dir
LittelfuseTPSMC91CA
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 77.8V, 125V, DO-214AB, RoHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 85V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
onsemiSMCJ78CA
SMCJ Series 1.5 kW 126 V clamp Bi-Directional SMT TVS Diode - DO-214AB
onsemiSMCJ85CA
SMCJ Series 85 V 1500 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
説明
Diode TVS Single Bi-Dir 7.78V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 7.78V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL