Littelfuse 1.5KE510CA-B
1.5KE Series - 1500W Axial Leaded Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, DO-201, RoHS
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ5年前
Burklin Elektronik
Fuses Unlimited
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
代替部品
Price @ 1000
Stock
81,096
Authorized Distributors
6
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
510 V
510 V
Clamping Voltage
698 V
698 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
2.1 A
2.1 A