Laird LI0402C470R-10
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 47ohms 0.15ohms 300mA
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ7年前
Datasheet1ページ0年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.03%