KYOCERA AVX TAP475K050SRW
Cap Tant Solid 4.7uF 50V 10% (6.5 X 10mm) Radial 2.5mm 2.5 Ohm 125°C T/R
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet5ページ4年前
Datasheet16ページ14年前
Datasheet7ページ16年前
Datasheet10ページ14年前
Datasheet7ページ14年前
Datasheet7ページ15年前
Datasheet7ページ15年前
Datasheet7ページ16年前
Datasheet7ページ17年前
Datasheet7ページ17年前
Datasheet3ページ12年前
Datasheet3ページ12年前
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+1096%
Stock
6,773
Capacitance
4.7 µF
4.7 µF
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Radial
Dipped
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
2.5 Ω
2.5 Ω
Leakage Current
1.8 µA
1.8 µA
Dissipation Factor
6 %
6 %