KYOCERA AVX TAP107K010SCS
Cap Tant Solid 100uF 10V 10% (8.5 X 12.5mm) Radial 2.5mm 1 Ohm 125°C Bulk
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet19ページ12年前
Datasheet16ページ14年前
Datasheet7ページ16年前
Datasheet7ページ17年前
Datasheet4ページ10年前
Datasheet3ページ12年前
Future Electronics
_legacy Avnet
Garrett
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-6.20%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupT350J107K010AT
100UF SOLID MNO2 TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 10 V DC +/-10%, T350 SERIES
Yageo GroupT356J107K010AT
100UF SOLID MNO2 TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 10 V DC +/-10%, T356 SERIES
Yageo GroupT354J107K010AT
Cap Tant Solid 100uF 10V 10% (8.4 X 14mm) Radial 6.35mm 125C Bulk