KYOCERA AVX TAP107K006SCS
Cap Tant Solid 100uF 6.3V 10% (7 X 10.5mm) Radial 2.5mm 1.6 Ohm 125°C Bulk
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet5ページ4年前
Datasheet16ページ14年前
Datasheet7ページ16年前
Datasheet7ページ17年前
Datasheet4ページ10年前
Datasheet3ページ12年前
Future Electronics
TME
_legacy Avnet
Jameco
在庫履歴
3か月間の傾向:
+34.53%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.40
Introduction Date1999-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
Yageo GroupT350H107K006AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (Dry/Solid), 6V, 10% +Tol, 10% -Tol, 100Uf, Through Hole
Yageo GroupT356H107K006AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 6V, 10% +Tol, 10% -Tol, 100uF, Through Hole Mount