KYOCERA AVX TAP106M025SRW
Cap Tant Solid 10uF 25V 20% (5.5 X 9mm) Radial 2.5mm 2.5 Ohm 125°C T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet5ページ4年前
Datasheet4ページ10年前
Datasheet16ページ14年前
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-14.36%
代替部品
Price @ 1000
Stock
59,382
Authorized Distributors
6
Capacitance
10 µF
10 µF
10 µF
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Dipped
Dipped
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
2.5 Ω
2.5 Ω
2.5 Ω
Leakage Current
2 µA
2 µA
Dissipation Factor
8 %
8 %
8 %