KYOCERA AVX TAP105M025SRW
Cap Tant Solid 1uF 25V 20% (4.5 X 7mm) Radial 2.5mm 10 Ohm 125°C T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ4年前
Newark
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
代替部品
Price @ 1000
Stock
1,396
Authorized Distributors
6
Capacitance
1 µF
1 µF
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Dipped
Dipped
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
Tolerance
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
10 Ω
10 Ω
Leakage Current
500 nA
500 nA
Dissipation Factor
4 %
4 %
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.40
Introduction Date1999-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
Yageo GroupT350A105M025AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (Dry/Solid), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1Uf, Through Hole