KYOCERA AVX SR301E474MAA
Capacitor, Ceramic; 470000pF; Multilayer; Radial; 100WVDC; +/-20%; Z5U; 0.15In.T; 0.3In.
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ19年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date1999-09-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
KYOCERA AVXSR305E474MAATR1
Capacitor,ceramic,470000Pf,50Vdc,20-% Tol,20+% Tol,z5U-Tc Code,-56,22%-Tc Rohs Compliant: No
Yageo GroupC340C474M1U5TA
Cap Ceramic 0.47uF 100V Z5U 20% Radial 5.08mm 85C Bulk