KYOCERA AVX SR205C104MAA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet6ページ25年前
Datasheet4ページ10年前
Datasheet8ページ18年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-93.49%
Stock
20,825
Authorized Distributors
6
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Mount
Through Hole
Through Hole
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
5.08 mm
5.08 mm
5.08 mm