KYOCERA AVX SR151C103KAA
Capacitor, Ceramic; 10000pF; Multilayer; Radial; 100WVDC; +/-10%; X7R; 0.100In.T; 0.15I
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Jameco
Datasheet8ページ18年前
Newark
Farnell
element14 APAC
Amar Radio Corporation
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
代替部品
Price @ 1000
Stock
29,518
Authorized Distributors
2
Capacitance
10 nF
10 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
1510
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
3.81 mm
3.81 mm