KYOCERA AVX SR071C222KAATR1
Cap Ceramic 0.0022uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ19年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2007-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Cap Ceramic 0.0022uF 100V X7R 10% Radial 5mm 125C Automotive Ammo