KYOCERA AVX 08051C202KAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.002uF, Surface Mount, 0805
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ8年前
Datasheet4ページ12年前
Datasheet4ページ13年前
Datasheet4ページ13年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+130%