KOA Speer RN73R1ETTP1432B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 14300ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
Upverter
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
代替部品
Price @ 1000
Stock
29,900
Authorized Distributors
5
Resistance
14.3 kΩ
14.3 kΩ
14.3 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
63 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
RES 14.3K OHM 0.1% 1/16W 0402
RES, METAL FILM, 14.3K, 50V, 0.063W/0402;
0402 0.063W 14K3 0.1% PPM25