KOA Speer RN73H1ETTP9090B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 909ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-31.31%
代替部品
Price @ 1000
Stock
3,215
Authorized Distributors
2
Resistance
909 Ω
909 Ω
909 Ω
Case/Package
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
63 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
RN73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 909Ohm 0.063W 1/16W
Thin Film Resistors - SMD 909Ohm,0402,0.1%,25p pm,63mW,50V
909¦¸ ¡À0.1% 62.5mW ¡À25ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm