KOA Speer RK73B3ATTE224J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 220000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-21.69%
Stock
15,283
Resistance
220 kΩ
220 kΩ
220 kΩ
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date1995-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
TE Connectivity3520220KJT
Res Thick Film 2512 220K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
PanasonicERJ-1TYJ224U
Res Thick Film 2512 220K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity3520220KJT
Res Thick Film 2512 220K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TYJ204U
Res Thick Film 2512 200K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TYJ244U
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 240 kΩ, 1 W, ±5 %, ERJ1TYJ244U
説明
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR RK73B 0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm 1W 220kOhm ±200ppm/C
Res, 220K, 5%, 1W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B3ATTE224J
Thick Film Resistors - SMD 220K OHM 5%