KOA Speer RK73B1HTTB680J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 68ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ20年前
Garrett
代替部品
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
0
Resistance
68 Ω
68 Ω
Case/Package
0201
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
50 mW
50 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-06-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明