Yageo Group T350E106M025ATTR
Cap Tant Solid 10uF 25V 20% (5.5 X 8.9mm) Radial 2.54mm 125C T/R
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ1年前
Farnell
element14 APAC
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Yageo GroupT350E106K025ATTR
Cap Tant Solid 10uF 25V 10% (5.5 X 8.9mm) Radial 2.54mm 125C T/R