Yageo Group T322E157K006AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 6V, 10% +Tol, 10% -Tol, 150uF, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet14ページ2年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%