Yageo Group C440C474K5R5TA7200
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet15ページ2年前
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.18%
Stock
41,042
Capacitance
470 nF
470 nF
Dielectric
X7R
X7R
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %