Yageo Group C410C222K5R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0022uF, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet15ページ2年前
Newark
element14 APAC
Farnell
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+511%