Yageo Group C322C222K1R5TA
Radial C 2.2NF Ceramic Multilayer Capacitor, 100V DC, +125C, X7R Dielectric, +/-10%
データシート & ドキュメント
Farnell
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.81%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
関連部品
Yageo GroupC320C222K5R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2200pF X7R 10% LS=2.54mm