Yageo Group C322C223K1R5TA7301
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.022uF X7R 10% LS=5.08mm
データシート & ドキュメント
Farnell
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-55.08%
代替部品
Price @ 1000
Stock
42,321
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 nF
22 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Dipped
Radial
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
6.6 mm
6.6 mm