Yageo Group C317C103K1R5CA
Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125C Bulk
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ20年前
Newark
Sierra IC
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
8,521
Authorized Distributors
0
Capacitance
10 nF
10 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
Surface Mount, Through Hole
Case/Package
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
5.84 mm
5.84 mm
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2000-07-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF X7R 10% LS=2.54mm
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF X7R 10% LS=2.54mm