Yageo Group C1206C103M2RACAUTO
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Surface Mount, 1206
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet26ページ2年前
Upverter
在庫履歴
3か月間の傾向:
-52.19%