Knowles 2450BL15B100E
High Frequency Ceramic Solutions | BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0805
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ12年前
Upverter
Newark
Farnell
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.73%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
6,605
Authorized Distributors
3
Frequency
Max Frequency
2.5 GHz
2.5 GHz
Max Power Dissipation
Max Operating Temperature
85 °C
85 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
-40 °C
Case/Package
0805
Packaging
Tape and Reel
Tape & Reel
Max Supply Current
Operating Supply Current
Operating Supply Voltage
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8534.00.00.85
Introduction Date2014-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
BALUN, 2.45GHZ; Balun Mounting: SMD; Frequency Min: 2.4GHz; Frequency Max: 2.5GHz; Impedance - Unbalanced / Balanced: 50ohm, 100ohm; Insertion Loss: 1dB; Balun Case Style: 0805; Phase Difference: 180° ± 10°; Product Range: -; SV
Balun, 2.45Ghz, 50/100 Ohm, 805; Montaje De Balun:Montaje Superficial (Smd); Frecuencia Mínima:2.4Ghz; Frecuencia Máxima:2.5Ghz; Impedancia - No Equilibrada/Equilibrada:50Ohm, 100Ohm; Pérdida De Inserción:1Db; Tipo De Balun:0805 |Johanson Technology 2450BL15B100E