ITT / Cannon MS3106R22-14S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ4年前
Datasheet1ページ9年前
Datasheet24ページ15年前
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-45.83%
代替部品
Price @ 1000
Stock
758
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Number of Positions
19
Mount
Cable
Cable
Termination
Solder
Solder
Fastening Type
Threaded
Threaded
Orientation
Straight
Contact Plating
Silver
Silver
Voltage Rating
Current Rating
22 A
22 A
関連部品
ITT / CannonMS3106F22-14P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA06R22-14S
ITT / CannonMS3106F22-14PZ
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Cable Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3106A-28-20P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 14 POS Solder ST Cable Mount 14 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3106A-24-7P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 16 POS Solder ST Cable Mount 16 Terminal 1 Port
説明
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/SCKT