ITT / Cannon MS3102R24-28PY
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ6年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+323%
代替部品
Price @ 1000
Stock
1,772
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Number of Positions
24
Mount
Panel
Panel
Termination
Solder
Solder
Fastening Type
Threaded
Threaded
Orientation
Straight
Straight
Contact Plating
Silver
Silver
Voltage Rating
Current Rating
22 A
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
ITT / CannonCA3102E24-28S
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
ITT / CannonCA3102R24-28SX
Circular Connector, CA, Box Mount Receptacle, 24 Contacts, Solder Socket, Threaded, 24-28
ITT / CannonMS3102E24-28PW
Amphenol IndustrialMS3102E28-11S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 22 POS Solder Cup ST Box Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3100A24-28S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Solder Cup ST Wall Mount 24 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102E24-28P
説明
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Male Pins,Receptacle,Threaded 24pin Aluminum Alloy 22A , , 41.32mm*44.45mm
CONN RCPT MALE 24P SILV SLDR CUP
CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP