ITT / Cannon KPT02E22-55SZ
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 55 POS Solder ST Box Mount 55 Terminal 1 Port
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ6年前
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-78.86%
Stock
2,816
Authorized Distributors
5
Gender
Female
Female
Number of Positions
55
Current Rating
7.5 A
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
ITT / CannonKPT00P22-55S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 55 POS Solder ST Wall Mount 55 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT05E-22-55S
ITT / CannonKPT00E22-55SY
ITT / CannonKPT00B22-55P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 55 POS Solder ST Wall Mount 55 Terminal 1 Port
MIL Series Connector, 41 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT05A-20-41S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 41 POS Solder ST Box Mount 41 Terminal 1 Port
説明
MIL Series Connector, 55 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Circular Connector, Receptacle, Size 22, 55 Position, Box; Rango De Producto:Mil-C-26482 Series I (Vg95328); Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Contactos:55; Contacto, Género:Hembra; Tipo De Terminación Del Contacto:Soldable |Itt Cannon KPT02E22-55SZ