ITT / Cannon KPT02E18-32PY
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 32 POS Solder ST Box Mount 32 Terminal 1 Port
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ6年前
Electro Sonic
3か月間の傾向:
-100%
代替部品
Price @ 1000
Stock
1,030
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Number of Positions
32
Mount
Box, Flanges, Panel
Panel
Termination
Solder
Solder
Fastening Type
Bayonet
Bayonet
Orientation
Straight
Straight
Contact Plating
Gold
Gold
Voltage Rating
Current Rating
7.5 A
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
ITT / CannonKPT02A18-32PX
ITT / CannonKPT02A18-32PW
ITT / CannonKPT00E18-32P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 32 POS Solder ST Wall Mount 32 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT05E-16-26P
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT05A-16-26P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 26 POS Solder ST Box Mount 26 Terminal 1 Port
AmphenolPT02P16-26P
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
説明