Idec HW4L-M1F10QD-W-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet62ページ7年前
3か月間の傾向:
+83.08%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F10QD-W-120V
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F10QD-W-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
説明
PUSHBUTTON, HW SERIES, METAL BZL, FLUSH, ILLUM, LED, 1NO, MOM, WHT, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round White 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Wht, Flush, 24V