Idec HW1L-M2F10QD-W-24V
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F10QD-W-24V
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet62ページ8年前
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3か月間の傾向:
-20.97%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
説明
IDEC Corporation HW1L-M2F10QD-W-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Extend, Illum, LED, 1NO, Mom, Wht, 24VDC
Switch Push Button N.O. SPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round White 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
PUSHBUTTON, MOM, WHT, EXT, 24V DIREC