Idec ALW29920D-G-12V
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALW29920D-G-12V
データシート
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet41ページ11年前
Sager Electronics
Electro Sonic
Lectro Components
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
関連部品
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
22MM PUSHBUTTON ILLUMINATED, CORROSION RESISTANT OCTAGONAL CHROME PLATED BEZEL
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALFW212620D-Y
説明
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round Green 2NO Contact 12V AC12V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Grn, Ext, 12V