Idec ALW29911D-G-24V
22MM Pushbutton Illuminated, Corrosion Resistant Octagonal Chrome Plated Bezel
データシート
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet40ページ20年前
Master Electronics
Sager Electronics
Switches Unlimited
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-38.14%
関連部品
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount