Idec ALW29911D-R-24V
Pushbutton Switch, 1NO-1NC, Momentary, 24V Led, Extd Red Btn, 22MM Mnt, Ul Csa
データシート
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet41ページ11年前
Sager Electronics
Switches Unlimited
Electro Sonic
Lectro Components
在庫履歴
3か月間の傾向:
-68.34%
関連部品
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALFW29911D-R-24V
Extended Round Button Momentary Contact DPST 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 37mm*30mm
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
説明
Switch Pushbutton; Illuminated; 1-NO 1-NC; 24V AC/DC; Red