Idec ALFD29911DN-W-24V
Pushbutton, Twtd Series, 30MM, Ext W/shroud, Illum, 1NO-1NC, Mom, 24VAC/DC, White
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet30ページ14年前
Lectro Components
関連部品
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Extended Round Button Momentary Contact DPST 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 37mm*30mm
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
説明
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton, Mom, Wht, Ext, 24V Direct, 30mm Mounting, LED, 1NO & 1NC Contact Blocks, Full Shroud
30mm Pushbutton Illuminated RoHS Compliant: Yes