Idec HW1L-M2F20QD-W-24V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet62ページ7年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3か月間の傾向:
-80.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALW29910D-W-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Extended Round Button Momentary Contact DPST 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 37mm*30mm
Switch Push Button N.O. DPST Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
説明
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F20QD-W-24V
PUSHBUTTON; HW SERIES; PLASTIC BZL; EXTEND; ILLUM; LED, 2NO, MOM, WHT, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round White 2NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
PUSHBUTTON, MOM, WHT, EXT, 24V DIREC