HIROSE ELECTRIC DF1BZ-8DP-2.5DSA
CONN HEADER VERT 8POS 2.5MM / Connector Header Through Hole 8 position 0.098" (2.50mm)
Electro Sonic
Sager Electronics
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-42.59%