HIROSE ELECTRIC DF1BZ-6DP-2.5DSA
CONN HEADER VERT 6POS 2.5MM / Connector Header Through Hole 6 position 0.098" (2.50mm)
Electro Sonic
Sager Electronics
Hirose SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
-32.25%