Fastron MICC-101K-01
Choke Wirewound 100uH 10% 20KHz 60Q-Factor Ferrite 170mA 3.5Ohm DCR AXL T/R
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet1ページ5年前
JRH Electronics
Burklin Elektronik
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.05%
代替部品
Price @ 1000
Stock
32,024
Authorized Distributors
5
Inductance
100 µH
100 µH
Tolerance
10 %
10 %
Current Rating
170 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
3.5 Ω
3.5 Ω
Q Factor
60
Test Frequency
20 kHz
20 kHz
関連部品
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 100uH 10% 1MHz Ferrite 0.1A 4.55Ohm DCR 1210 T/R