Fastron 1210F-150K-01
Inductor Chip Molded Wirewound 15uH 10% 100KHz 27Q-Factor Ferrite 280mA 1.25Ohm DCR 1210 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ3年前
Burklin Elektronik
TME
Mouser
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Ind General Purpose Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 120mA 1210 T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
TAIYO YUDENCBC2016T150K
Ind Power Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz Ferrite 300mA 0806 T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 175mA 2.86Ohm DCR 1008 Blister T/R
TAIYO YUDENLBC2016T150K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.2A 1.56Ohm DCR 0806 T/R
説明
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor
Fastron
1210 WIREWOUND FERR IND 15uH 10%
1206 and Larger Surface Mount Inductors 15nH 0.1 MHz 10%