Fastron 1210AS-010K-01
General Purpose Inductor, 0.01uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ3年前
Burklin Elektronik
TME
Stock
3,868
Authorized Distributors
4
Inductance
10 nH
10 µH
Tolerance
10 %
10 %
Current Rating
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
80 mΩ
80 mΩ
Q Factor
50
Test Frequency
50 MHz
50 MHz
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 0.01uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008