Toyocom FC-135 32.7680KA-A3
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 0.032768MHz Nom
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet2ページ11年前
Datasheet2ページ1年前
IHS
Arrow.cn
在庫履歴
3か月間の傾向:
-7.09%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.10
Introduction Date2008-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
MC-146 Series 32.768 kHz ±20 ppm 12.5 pF -40 to +85°C Surface Mount Crystal Unit
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD / 32.768 kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 65 kOhms 4-SMD, Flat Leads
Citizen Finetech MiyotaCM200C-32.768KDZF-UT
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF Flexural 70000Ohm 2-Pin CSMD T/R
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 90000Ohm 2-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-.327-9-34B-TR
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
説明
Fundamental Active ROHS3Compliant kHz Crystal (Tuning Fork) Crystal 12.5pF 0.035 0.90mm -40C~85C 70kOhms
12.5pF ¡À20ppm ¡À20ppm 32.768KHz 70K¦¸ 0.5¦ÌW 3.2mm*1.5mm*900¦Ìm
MINI SMD XTL KHZ (3.3x1.5mm)+/-20PPM,-40~85C 12.5PF 250TR
Crystals 32.768KHz 20ppm 12.5pF -40C -85C