Epson FC-12M 32.7680KA-A3
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 90000Ohm 2-Pin CSMD T/R
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet2ページ12年前
Datasheet2ページ3年前
Upverter
3か月間の傾向:
-26.48%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.10
Introduction Date2012-03-07
関連部品
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 0.032768MHz Nom
MC-146 Series 32.768 kHz ±20 ppm 12.5 pF -40 to +85°C Surface Mount Crystal Unit
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF 90000Ohm 2-Pin CSMD T/R
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin CSMD T/R
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 65000Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF Flexural 70000Ohm 2-Pin CSMD T/R
説明
FC-12M Series 32.768 kHz ±20 ppm 12.5 pF -40 to +85°C SMT Crystal Unit
Fundamental Active ROHS3Compliant kHz Crystal (Tuning Fork) Crystal 12.5pF 0.024 0.60mm -40C~85C 90kOhms
Splitter/Coupler, 965nm Min, 995nm Max, 1X2 Port, 50/50 Ratio
12.5pF ¡À20ppm 32.768KHz 90K¦¸ SMD 2.05mm*1.2mm*600¦Ìm
SMD XTL KHZ +/-20PPM-40~85C 12.5PF 250TR