Diodes Inc. SMAZ6V8-13-F
SMAZ6V8-13 Series 1 W 6.8 V 200 mA Surface Mount Zener Diode - DO-214AC
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet5ページ9年前
Diodes Inc SCT
RS (Formerly Allied Electronics)
iiiC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-65.48%