Diodes Inc. SMAZ5V6-13-F
SMAZ5V6-13 Series 1 W 5.6 V 200 mA Surface Mount Zener Diode - DO-214AC
データシート & ドキュメント
Diodes Inc SCT
Technical Drawing5ページ9年前
Newark
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Jameco
在庫履歴
3か月間の傾向:
-51.64%