Diodes Inc. SDM10U45LP-7
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA 2DFN / Rectifier Diode Schottky 45V 0.1A 2-Pin X1-DFN T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ10年前
Future Electronics
Diodes Inc SCT
Arrow Electronics
iiiC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.34%