Diodes Inc. P6KE220A-T
Tvs Diode, Unidir, 185V, Do-15 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. P6KE220A-T
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ7年前
Datasheet5ページ16年前
Diodes Inc SCT
iiiC
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
22,545
Authorized Distributors
2
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
220 V
220 V
Clamping Voltage
328 V
328 V
Peak Pulse Power
600 W
600 W
Peak Pulse Current
1.83 A
1.9 A
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 185V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ170A-13-F
SMBJ Series 600 W 170 VBR Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
SMBJP Series 274 V 600W Uni-Directional Transient Voltage Suppressor Diode - SMB
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 188V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
LittelfuseSMBJ200A
SMBJ Series 200 V 600 W Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
LittelfuseP6SMB220A
P6SMB Series - 600W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AA Package, 185V, RoHS
説明
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 185V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-15
TVS DIODE, UNIDIR, 185V, DO-15; Available until stocks are exhausted
Diode TVS Single Uni-Dir 185V 600W 2-Pin DO-15 T/R
TVS DIODE, UNIDIR, 185V, DO-15;
600W Transient Voltage Suppressor, 5µA, 185V