Diodes Inc. DMT3006LPS-13
DMT3006LPS Series 30 V 16 A N-Channel Enhancement Mode Mosfet - PowerDI5060-8
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ2年前
Upverter
在庫履歴
3か月間の傾向:
-9.46%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
STMicroelectronicsSTL66N3LLH5
Power Field-Effect Transistor, 80A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET